Продовження діяльності у формі ПРАТ

 

Шановні колеги, партнери і клієнти!

  21.04.2017 р. річними Загальними зборами акцiонерiв ПРАТ "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КАПIТАЛ" (протокол № 2/2017) було прийняте рiшення про відміну рішення про припинення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КАПІТАЛ" (код ЄДРПОУ 23707357) шляхом його перетворення у ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КАПIТАЛ".

  Таким чином, ПРАТ "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КАПIТАЛ" продовжуватиме свою діяльність в організаційно-правовій формі приватного акціонерного товариства.

  У зв’язку із відміною рішення про перетворення товариства, з 22.04.2017 року усі повноваження щодо управління справами ПРАТ "УКРАЇНСЬКИЙ СТРАХОВИЙ КАПІТАЛ" переходять до колективного виконавчого органу - Правління ПРАТ "УСК" у складі: Виконуюча обов’язки Голови Правління:  Носова Юлія Вячеславівна, члени Правління: Чеботько Людмила Михайлівна, Філатова Олена Олександрівна.

  ПРАТ "Український страховий капітал" в черговий раз наголошує, що виконує всі взяті на себе зобов’язання і діє в інтересах своїх клієнтів та партнерів на найбільш вигідних для них умовах.

  В разі виникнення питань стосовно вказаної інформації, просимо Вас звертатися за адресою Товариства: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 67, 6 поверх, e-mail: usk@yck.net.ua, або телефонувати за тел. (044) 371-17-17. Контактна особа: Носова Юлія Вячеславівна.

 

З повагою,

В.о. Голови Правління                                                                       Носова Ю.В.


Назад
Перелік тем